Sapanca Bamboolow Resort

Kurumsal

Hakkımızda

Sapanca Gölü kıyısında, doğanın yeşilin her tonunu cömertçe sergilediği Kartepe’nin eteğinde 7000 metrekare alana kurulmuş adeta cennetten bir köşe.
Ailece bir doğa tatili yapmak, sevdiğiniz ile unutulmaz ve özel anları paylaşmak, yoğun iş temposunun arasında küçük dinlendirici bir mola vermek istiyorsanız eğer Sapanca Bamboolow Resort 11 adet birbirinden güzel evleri ile unutulmaz bir deneyimi sizlere sunuyor.
Dilerseniz otantik Karadeniz’e özgü ‘’Serender’’ evlerimizde enfes Sapanca Gölü manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilir. Dilerseniz ise Bamboo Üçgen Evimizin geniş balkonunda bulunan jakuzinin keyfini kuş sesleri eşliğinde çıkarabilirsiniz.
Göl kenarındaki masalarımızda Sapanca yöresel lezzetlerinden oluşan serpme kahvaltımızı yapabilir,
40 kişilik oturma kapasiteli kapalı restaurantımızda ise Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz.
Benzersiz konumu, doğası ve hizmet anlayışı ile Sapanca Bamboolow Resort hayallerinizin ötesindeki tatil imkanlarını siz değerli misafirlerine sunuyor.

Rezervasyon Yap

Tesis Özellikleri

Restoran

Evlerimizde bulunan çay, kahve, mikro dalga fırın ve buz dolabı sayesinde kendi yemeğinizi yapabilir aynı zamanda restaurant hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yüzme Havuzu

Dekorasyon veya yüzme amacıyla kullanılan, dip ve duvar kısmı sert nitelikli maddeler ile sıvanan, içi su dolu çukurdur. Eğlence, sağlık ve spor amaçlı kullanılan yüzme havuzları, son yıllarda yoğun ilgi görür.

Fitness Alanı

Sağlıklı yaşam için gerekli olan hizmetlerin sunulduğu bir kompleks olarak düşünülebilir. Belli bir spor dalanında uzmanlaşan kişilerden, sağlığını iyileştirmek için egzersizlere başlayanlara kadar geniş bir hedef kitlesine hitap eder.

Mini Bar

Çoğunlukla otel odalarında bulunan ve içeriği tesislere göre değişiklik gösteren bar hizmetinin odaya uyarlanmış çeşididir.

Geniş Konaklama

Evlerimizde 2-4 kişilik konaklamalarınız ve ayrıca ailece bir tatil imkanı bulacaksınız. Ailenizle Bungalov evlerimizde 2 yatak odası ve 1 salon bulunmaktadır.

Çamaşırhane Hizmeti

İşletmelerde kullanılan eşyaların temizlenmesi, ardından ütülenip kullanıma sunulması gibi işlem basamaklarını titizlikle gerçekleştiren kişilerdir.

Uydu TV

Kendinden Uydulu TV modeli, bir diğer adıyla dâhili uydu alıcılı TV modellerinde uydu alıcısı televizyonun içine gömülü şekildedir. Televizyonlardan görüntü alabilmek için başka bir uydu alıcısına gerek kalmaz.

Kasa

Önemli Eşyalarınızı çelik mini kasayı kullanarak güvenle saklıyabilirsiniz.

Park Alanı

Geniş araç park alanımız bulunmaktadır.

Copyright 2001 - 2024 TeslaSOFT Tüm Hakları Saklıdır.